MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ | Processor family AMD B850 | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SA
- TootjadMSI
- Mudel: B850 GAMING PLUS WIFI PZ
- Saadavus: 5
-
256€
MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ | Processor family AMD B850 | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 282 mm |
| Gross height (mm) | 348 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 76 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 232 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | B850 GAMING PLUS WIFI PZ |
| Protsessori perekond | AMD B850 |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.007458336 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi b850 gaming plus wifi pz processor family amd b850 processor socket am5 ddr5 supported hard disk drive interfaces sa, b850 gaming plus wifi pz, msi, emaplaadid





